Search
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
  • :
  • :

توالت فرنگی سفری 20 لیتر Seaflo مدل CPT202

اقامت و کمپ در طبیعت و به دور از مکان‌های رفاهی و بهداشتی، نیازمند تجهیزات و امکاناتی است که اقامت چند روزه در محل کمپ را میسر کند. به‌ویژه در سفرهای خانوادگی این نیاز بیشتر احساس می شود. با ورود تکنولوژی‌ها و تجهیزات جدید به بازار، سفرهای کمپینگ و طبیعت‌گردی نسبت به سال‌های قبل پیشرفت‌های فراوانی از نظر رفاهی داشته است.

امروزه طبیعت‌گردان علاوه بر بهداشت شخصی خود و همراهان، به بهداشت و سلامت محیط‌زیست هم اهمیت می‌دهند و از این رو استفاده از لوازم بهداشتی مانند توالت‌های قابل‌حمل، روزبه‌روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. توالت قابل‌حمل وسیله‌ای ایده‌آل برای سفرهای کمپینگ و آفرود است و استفاده و حمل آن به راحتی انجام می‌شود.

توالت فرنگی مدل CPT202 یک نمونه عالی از این رده محصولات است. بدنه آن از جنس پلاستیک مقاوم و آنتی‌باکتریال ساخته شده است و دارای درپوش بهداشتی جداکننده است و برای استفاده از آن نیاز به مخزن‌های جداگانه و یا لوازم دیگر نیست.

قسمت بالایی آن 13 لیتر آب برای شستشو گنجایش دارد و در قسمت پایینی آن، مخزن 20 لیتری برای فضولات طراحی شده است. این دو قسمت توسط دو ضامن در دو سمت توالت از یکدیگر قابل جداسازی هستند و بین آنها درگاهی قرار دارد که پس از استفاده از توالت برای جلوگیری از نشت بو، می‌توان آن را بست.

با جدا کردن دو قسمت توالت، مخزن فضولات از طریق خروجی 30 اینچی قابل تخلیه و از طریق درب بالایی مخزن قابل شستشو است. همچنین دو درپوش توالت برای راحتی شستشو قابل جداسازی هستند.

 

علاوه بر سفرهای طبیعت‌گردی از این توالت‌ها در خودروهای سواری، کاروان‌ها، قایق‌ها، محل‌های سرپوشیده و باز، و همچنین برای مصارف بهداشتی و درمانی از جمله برای بیماران با مشکل حرکتی می‌توان استفاده کرد.

کد محصولCPT202
ابعاد39x35x40 سانتیمتر
حجممخزن آب 13 لیتر
مخزن فضولات 20 لیتر
وزن4.6 کیلوگرم
وضعیتناموجود
قیمتـ
دیدگاهتان را بنویسید

از این که نظرات و پیشنهادهایتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم. برای پاسخگویی سریعتر می توانید با شماره تلفن 09024412220 تماس بگیرید.