Search
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • :
  • :

شگل طنابی 9.3 تن مدل WASSD93

به دام افتاد افتادن و گیرکردن در گل‌و‌لای، شن و ماسه، و برف و آب در سفرهای طبیعت‌گردی و آفرود اجتناب‌ناپذیر است. خصوصاً اگر مسیرهای ناآشنا و صعب‌العبور را برای سفر انتخاب کرده باشید.

معمول‌ترین روش برای کمک و نجات ماشین در چنین شرایطی، کشیدن آن توسط خودرویی دیگر و یا با استفاده از وینچ و تکنیک‌های کشش است. در تمامی این روش‌ها باید طناب، تسمه و یا سیم‌بکسل به خودرو متصل شود تا توسط نیروی کششی، خودرو از محل به‌دام‌افتاده نجات یابد.

از شگل برای اتصال راحت‌تر و امن‌تر و نیز جلوگیری از بریده شدن طناب یا تسمه و یا گره خوردن آن استفاده می‌شود. در واقع، شگل رابط بین نقطه اتصال و کشش با تسمه، طناب و سیم بکسل است. معمول‌ترین نوع شگل‌ها، نمونه‌های فلزی پیچی است که انواع مختلفی از آنها در بازار وجود دارد. شگل‌های فلزی وزن زیادی دارند و به هنگام بروز حادثه مانند یک گلوله فلزی عمل کرده و در صورت پارگی طناب، به اطراف پرتاب می‌شوند که خطرات جدی برای افراد و ماشین‌ها دارد.

همچنین پیچ و پین این شگل‌ها در شرایط مختلف آب و هوایی با گذشت زمان دچار زنگ‌زدگی می‌شود و به سختی باز و بسته می‌شوند و بعضاً حتی قفل می‌شوند.

برای حل این مشکلات، شگل‌های نرم یا شگل‌های طنابی با نمونه‌های قدیمی جایگزین شده‌اند. شگل مدل WASSD93 با بهره گیری از آخرین تکنولوژیِ بافت طناب مصنوعی و با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه تولید شده است و قابلیت کشش تا 9300 کیلوگرم را داراست. این شگل با استفاده از تجربیات کویرنوردان حوزه خلیج‌فارس تولید شده و در شرایط آب و هوایی این مناطق مورد استفاده و تست قرار گرفته است.

علاوه بر توان کشش بالا، این شگل در برابر سایش و ضربه هم مقاوم است. محل اتصال شگل‌ها معمولا ناصاف، برنده و پُر چالش است، کیفیت بالا تولید و استفاده از الیاف درجه یک سبب شده است که این شگل‌ها در برابر تمامی این چالش‌ها، کارایی خود را حفظ کنند.

برای راحتی بیشتر در حمل و نقل، این شگل همراه با یک کیف برزنتی عرضه می‌شود.

کد محصولWASSD93
قابلیت تحمل و کشش9.3 تن (20500 پوند)
طول70 سانتیمتر
وضعیتموجود
قیمتلطفاً تماس بگیرید
دیدگاهتان را بنویسید

از این که نظرات و پیشنهادهایتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم. برای پاسخگویی سریعتر می توانید با شماره تلفن 09024412220 تماس بگیرید.