Search
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
  • :
  • :

صندلی سفری تاشو فلزی پارچه‌ای با پشتی تاشو مدل CFC03

تماشای غروب آفتاب درحال نوشیدن قهوه، ماهیگیری کنار رودخانه یا برکه آب، جمع شدن دور آتش و گپ و صحبت با دوستان و خانواده، تماشای یک منظره زیبا و یا هواخوری عصرانه در پارک، از لذت‌هایی است که طبیعت‌گردان و ماجراجویان و دوستداران کمپینگ به دنبال آن هستند. به همراه داشتن یک صندلی سفری و راحت و مستحکم لذت این لحظات را دوچندان خواهد کرد.

در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ، فراهم کردن نشیمنگاه مناسب و راحت به‌دور از رطوبت، حشرات و جانوران موذی که در سطوح ناهموار قابل‌استفاده باشد، جزو اولویت‌های یک سفر طبیعت‌گردی است. در عین حال، این صندلی‌ها باید فضای کمی را اشغال کنند. بر اساس این نیازها، صندلی‌های کمپینگ بسیاری طراحی و روانه‌ بازار شده است.

صندلی CFC02 یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده در سفر است که با بهره‌گیری از فریم آلومینیومی سبک و پارچه آکسفورد، در عین داشتن استحکام کافی، وزن کمی را داراست و مکانیزم تاشوی جمع‌شونده آن، این امکان را مهیا می‌سازد که به‌راحتی در دست قابل‌حمل باشد و فضای بار کمی را در خودرو اشغال کند.

اما مهم‌ترین فاکتور در انتخاب صندلی، راحتی و امنیت در نشستن بر روی آن است. طراحی جادار با فضای نشیمن و تکیه‌گاه عریض و بلند، در کنار استفاده از متریال باکیفیت موجب شده است که این صندلی تحمل وزن 120 الی 150 کیلوگرم را داشته باشد بدون آن که بدنه‌ آن دچار مشکل شود.

پایه‌های این صندلی دارای مکانیزم تلسکوپی هستند که در انتها به یک مکانیزم سیبک کف پیاله متصل شده‌اند. به این ترتیب در شیب‌ها و زمین‌های سنگلاخی و ناهموار به‌راحتی می‌توان از این صندلی استفاده کرد و از این لحاظ گزینه‌ای مناسب برای طبیعت‌گردان، شکارچیان و ماهیگیران است.

پشتی این صندلی قابلیت تاشو و تنظیم زاویه را داراست که می‌توان پشتی آن را به‌صورت کامل باز کرد تا در بهترین حالت ممکن و در کمال آرامش و راحتی، از لم دادن بر روی آن لذت ببرید.

  • پایه‌های تلسکوپی قابل‌تنظیم با کفی CV Joint
  • رویه دوم فوم‌دار با قابلیت تنفس و گردش هوای بیشتر  به همراه پشت‌سری فوم‌دار
  • پشتی بلند با قابلیت تنظیم زاویه و امکان کاملا تخت‌شدن
  • جیب و محل قرار دادن لوازم شخصی مانند موبایل و فلاکس چای و سایر ابزارآلات به‌همراه محفظه زیپ‌دار در پشت صندلی
  • مکانیزم قفل پایه‌ها و دسته برای استحکام و امنیت بیشتر در زمین‌های ناهموار 

کد محصولCFC03
ابعاد باز شده63×71×95 سانتی‌متر
ابعاد بسته بندی18×23×90 سانتی‌متر
وزن5.3 کیلوگرم
جنس و نوع استراکچرلوله‌های فلزی در تیکه‌گاه، پروفیل آلومینیومی در پایه‌ها
جنس اتصالاتپلاستیک فشرده
جنس بدنهپارچه آکسفورد 600D
جنس دستهپلاستیک فشرده
رنگمشکی
وضعیتموجود
قیمت3,100,000 تومان
دیدگاهتان را بنویسید

از این که نظرات و پیشنهادهایتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم. برای پاسخگویی سریعتر می توانید با شماره تلفن 09024412220 تماس بگیرید.