Search
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • :
  • :

نشانگر فشار باد آنالوگ و باد خالی کن Saber مدل ATDS1

میزان باد لاستیک یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین مقدار چسبندگی لاستیک به سطح جاده و نحوه انتقال قدرت از طریق لاستیک به جاده است. در سفرهای آفرود و طبیعت‌گردی و در سطوح مختلف به دفعات رانندگان مجبور به خالی کردن و پر کردن مجدد باد لاستیک‌ها و تنطیم مقدار باد لاستیک بر اساس فاکتورهای مدنظر هستند. به همین دلیل، به‌همراه داشتن یک درجه باد دقیق و کارآمد به همراه باد‌خالی‌کن الزامی است.

نشانگر باد آنالوگ Saber نیاز به هر دو وسیله نشانگر و باد خالی کن را در قالب یک محصول برطرف کرده است. این نشانگر دارای یک کیف برزنتی برای محافظت و حمل و نقل آسان است.

Saber یک برند بین‌المللی مطرح ثبت‌شده در استرالیاست که تمامی محصولات آن در انجمن ملی تست ملبورن (NATA) مورد آزمایش‌ها و تست‌های مختلف قرار گرفته و تمامی گواهی‌های استاندارد لازمه را دریافت نموده اند. تمامی این محصولات در طبیعت سخت و آب‌و‌هوای نامناسب استرالیا سال‌هاست که توسط طبیعت‌گردان مورد استفاده قرار گرفته‌اند و موفق به کسب جایگاه قابل‌توجه در بازار استرالیا و کشورهای دیگر شده‌اند.

 

کد محصولATDS1
بازه اندازه گیری0-80PSI
وضعیتموجود
قیمتلطفاْ تماس بگیرید
دیدگاهتان را بنویسید

از این که نظرات و پیشنهادهایتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم. برای پاسخگویی سریعتر می توانید با شماره تلفن 09024412220 تماس بگیرید.