Search
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
 • :
 • :

نی تصفیه آب کمپینگ و آفرود LifeStraw

LifeStraw یک فیلتر آب فوق العاده برای تصفیه کاملا بهداشتی و آسان آب است. با همراه داشتن این فیلتر کوچک، هر آبی را با خیال راحت می توانید بنوشید. این کار بدون بهره گیری از هر گونه مواد شیمیایی و یا الکتریکی انجام می گیرد و تا هزار لیتر آب را با آن می توان فیلتر کرد که معادل کل آب آشامیدنی مصرفی انسان در یک سال است.

این محصول در اصل برای تأمین آب آشامیدنی در کشورهایی که آب لوله کشی در آنها وجود ندارد طراحی شده است اما در بین طبیعت گردان و کوهنوردان نیز بسیار محبوب شده است و برنده جوایز و عناوین بسیاری شده است. شرکت سوئیسی سازنده این محصول، Vestergaard Frandsen به ازای خرید هر یک از این فیلترها، یک فیلتر رایگان در اختیار کشورهای در حال توسعه آفریقا می گذارد.

 

 

کاملا بهداشتی

هیچ گونه مواد شیمیایی، الکتریکی یا مکانیکی در پروسه تصفیه آب این دستگاه به کار نرفته است و نیازی به تعویض هیچ یک از اجزای آن نیست. دارای استاندردهای جهانی در کیفیت آب خروجی است و تا 99.9999% باکتری ها و 99.9% انگل های تک سلولی را ار بین می برد؛ ذرات معلق تا 0.2 میکرون موجود در آب را فیلتر می کند. با توجه به این که در فرمول آن ترکیبات شیمیایی از قبیل ید یا کلر به کار نرفته، آب خروجی هیچ گونه مزه زاید ندارد.

استفاده آسان

LifeStraw تاریخ انقضا ندارد و می تواند تا هر موقع بخواهید نگهداری شود. با 56 گرم وزن و 23 سانتی متر طول به راحتی قابل حمل است و می تواند با حذف آب آشامیدنی حمل شونده، بار کوله پشتی شما را تا حد زیادی سبک تر کند. به آسانی تمیز می شود. کافی است پس از هر بار استفاده درب آن را باز بگذارید تا خشک شود.

یک سر آن را در آب های محیطی فرو کنید و از سر دیگر آب بهداشتی بمکید. پیش از استفاده پیشنهاد می شود آن را یک دقیقه به حالت عمودی در آب نگه دارید تا آب وارد فیلترهای آن شود. سپس 4 یا 5 بار سریع بمکید و پس از آن آب به راحتی نوشیدن با نی نوشابه از آن مکیده می شود.

پس از نوشیدن آب، در خلاف جهت مکش آب در آن فوت کنید تا آب باقیمانده در مسیر خارج شود.

 

ویدئوی زیر نحوه استفاده از این محصول را تشریح می کند:

توجه داشته باشید

این دستگاه قادر به تصفیه آلاینده های شیمیایی، نمک و ویروس ها نیست.

پس از رسیدن به حداکثر میزان آب قابل تصفیه یعنی 1000 لیتر، دیگر قادر به مکش آب از طریق آن نخواهید بود. فیلترها و اجزای LifeStraw قابل تعویض نیست و نباید آن را دستکاری کرد.

کد محصولCLFPWF
ابعاد23x3 سانتی متر
وضعیتموجود نیست
قیمت-
2 thoughts برای “نی تصفیه آب کمپینگ و آفرود LifeStraw

  1. ادمین نویسنده پست

   از نظر تعداد دفعات بله
   از نظر تاریخ انقضا هم دارای تاریخ انقضای طولانی مدت هست

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

از این که نظرات و پیشنهادهایتان را با ما در میان می گذارید سپاسگزاریم. برای پاسخگویی سریعتر می توانید با شماره تلفن 09024412220 تماس بگیرید.